Z lampą UV Jest 3 produktów.

Z lampą UV

Oczyszczacze powietrza z lampą UV generują wiązkę promieni ultrafioletowych, która niszczy jądra komórkowe mikroorganizmów. Oznacza to, że wykorzystanie lampy UV w oczyszczaczach powietrza znacząco wspomaga efekt oczyszczania poprzez trwałe niszczenie m.in. bakterii i wirusów. Promienie są niewidoczne dla ludzkiego oka oraz całkowicie bezpieczne. Efekty lampy UV są szczególnie pożądane przy słabej odporności domowników i częstych chorobach.

  Więcej

 • Prem-i-Air Zeta Cool oczyszczacz powietrza
  Dostępny
  Prem-i-Air Zeta Cool oczyszczacz powietrza

  Oczyszczacz powietrza Prem-i-Air Zeta Cool z lampami UV, czterostopniowym systemem filtracji sterowany za pomocą pilota Sprawdza się w biurach, gabinetach, pomieszczeniach domowych.

  Oczyszczacz powietrza Prem-i-Air Zeta Cool z lampami UV, czterostopniowym systemem...

  Oczyszczacz powietrza Prem-i-Air Zeta Cool z lampami UV, czterostopniowym systemem filtracji sterowany za pomocą pilota Sprawdza się w biurach, gabinetach, pomieszczeniach...

  749,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Rotenso Piura P22V oczyszczacz powietrza
  Oczekiwanie na dostawę
  Rotenso Piura P22V oczyszczacz powietrza

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V z jonizatorem, filtrem Hepa oraz filtrem węglowym. Usuwa z powietrza sierść zwierząt, pyłki.

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V z jonizatorem, filtrem Hepa oraz filtrem...

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V z jonizatorem, filtrem Hepa oraz filtrem węglowym. Usuwa z powietrza sierść zwierząt, pyłki.

  659,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Blaupunkt Lavender BAP-HC-I2041-X18X oczyszczacz powietrza
  Oczekiwanie na dostawę
  Blaupunkt Lavender BAP-HC-I2041-X18X...

  Blaupunkt Lavender BAP-HC-I2041-X18X oczyszczacz powietrza przeznaczony do powierzchni do 40 m2. Dzięki wbudowanemu filtrowi HEPA z wkładem węglowym oczyści powietrze z wirusów, bakterii i innych zanieczyszczeń.  

  Blaupunkt Lavender BAP-HC-I2041-X18X oczyszczacz powietrza przeznaczony do powierzchni...

  Blaupunkt Lavender BAP-HC-I2041-X18X oczyszczacz powietrza przeznaczony do powierzchni do 40 m2. Dzięki wbudowanemu filtrowi HEPA z wkładem węglowym oczyści powietrze z wirusów,...

  1 199,00 zł
  Dodaj Wyświetl