Z jonizatorem Jest 36 produktów.

Z jonizatorem

Oczyszczacze powietrza z jonizatorem charakteryzują się możliwością wytwarzania ujemnych jonów. Jony ujemne neutralizują działanie jonów dodatnich wydzielanych przez urządzenia elektroniczne, co więcej przyciągają zanieczyszczenia. Jonizator powoduje, że opadają one na podłogę, dzięki czemu powietrze jest wyraźnie oczyszczone i lżejsze. Stosowanie jonizatora w oczyszczaczach powietrza wspomaga działanie filtrów.

 • Alfda ALR300 oczyszczacz powietrza z filtrem alfdaCleanAIR (60m2)
  Dostępny
  Alfda ALR300 oczyszczacz powietrza z filtrem...

  Alfda ALR300 z filtrem alfdaCleanAIR to nowoczesny oczyszczacz do pomieszczeń o maksymalnej wielkości 60m2. Wyposażony jest w wysokowydajny filtr HEPA oraz filtr katalityczny HIMOP DOSTAWA 1 ZŁ !!! 

  Alfda ALR300 z filtrem alfdaCleanAIR to nowoczesny oczyszczacz do pomieszczeń o...

  Alfda ALR300 z filtrem alfdaCleanAIR to nowoczesny oczyszczacz do pomieszczeń o maksymalnej wielkości 60m2. Wyposażony jest w wysokowydajny filtr HEPA oraz filtr katalityczny...

  1 299,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Oczekiwanie na dostawę
  Winix P150 oczyszczacz powietrza

  Oczyszczacz powietrza z czujnikiem jakości powietrza, trybem Auto i trójfazową filtracją. Skutecznie likwidujący zanieczyszczenia do  wielkości 0,3 mikrona.  

  Oczyszczacz powietrza z czujnikiem jakości powietrza, trybem Auto i trójfazową...

  Oczyszczacz powietrza z czujnikiem jakości powietrza, trybem Auto i trójfazową filtracją. Skutecznie likwidujący zanieczyszczenia do  wielkości 0,3 mikrona.  

  1 039,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Oczekiwanie na dostawę
  Winix U300 oczyszczacz powietrza

  Oczyszczacz powietrza Winix U300 wyposażony w pilot, jest nowoczesnym urządzeniem najlepiej sprawdzającym się w pokoju dziecięcym, biurze, spa czy w sypialni. Likwiduje sierść zwierząt, pleśnie, związki chemiczne, roztocza kurzu domowego.

  Oczyszczacz powietrza Winix U300 wyposażony w pilot, jest nowoczesnym urządzeniem...

  Oczyszczacz powietrza Winix U300 wyposażony w pilot, jest nowoczesnym urządzeniem najlepiej sprawdzającym się w pokoju dziecięcym, biurze, spa czy w sypialni. Likwiduje sierść...

  1 319,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Oczekiwanie na dostawę
  Alfda ALR550 oczyszczacz powietrza z filtrem...

  Alfda ALR550 z filtrem alfdaTrueHEPA to nowoczesny oczyszczacz do pomieszczeń o maksymalnej wielkości 95m2. Wyposażony jest w wysokowydajny filtr HEPA oraz filtr wstępny katechinowy z drobnym filtrem przeciwpyłowym.DOSTAWA 1 ZŁ !!! 

  Alfda ALR550 z filtrem alfdaTrueHEPA to nowoczesny oczyszczacz do pomieszczeń o...

  Alfda ALR550 z filtrem alfdaTrueHEPA to nowoczesny oczyszczacz do pomieszczeń o maksymalnej wielkości 95m2. Wyposażony jest w wysokowydajny filtr HEPA oraz filtr wstępny...

  1 699,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Oczekiwanie na dostawę
  Winix P300 oczyszczacz powietrza

  Winix P300 – posiada trójfazową filtrację z trybem na dzień oraz na noc, pilot oraz czujnik jakości powietrza. Zalecany do stosowaia w salonach, sypialniach, a także w gabinetach.  

  Winix P300 – posiada trójfazową filtrację z trybem na dzień oraz na noc, pilot oraz...

  Winix P300 – posiada trójfazową filtrację z trybem na dzień oraz na noc, pilot oraz czujnik jakości powietrza. Zalecany do stosowaia w salonach, sypialniach, a także w...

  1 049,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Oczekiwanie na dostawę
  Winix P450 oczyszczacz powietrza

  Energooszczędny oczyszczacz powietrza Winix P450 wyposażony w pilot, przeznaczony do dużych pomieszczeń  takich jak spa, sypialnie, sale konferencyjne, a także biura.

  Energooszczędny oczyszczacz powietrza Winix P450 wyposażony w pilot, przeznaczony do...

  Energooszczędny oczyszczacz powietrza Winix P450 wyposażony w pilot, przeznaczony do dużych pomieszczeń  takich jak spa, sypialnie, sale konferencyjne, a także biura.

  1 499,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Oczyszczacz powietrza Winix U450
  Oczekiwanie na dostawę
  Winix U450 oczyszczacz powietrza

  Oczyszczacz powietrza Winix U450 wyposażony w pilot to nowoczesne, energooszczędne urządzenie, które sprawdza się w pokojach dziecięcych, sypialni czy w biurze. Posiada cztery poziomy prędkości oraz pięć poziomów Systemu Oczyszczania Powietrza.

  Oczyszczacz powietrza Winix U450 wyposażony w pilot to nowoczesne, energooszczędne...

  Oczyszczacz powietrza Winix U450 wyposażony w pilot to nowoczesne, energooszczędne urządzenie, które sprawdza się w pokojach dziecięcych, sypialni czy w biurze. Posiada cztery...

  1 249,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Winix EU2020 oczyszczacz powietrza
  Oczekiwanie na dostawę
  Winix EU2020 oczyszczacz powietrza

  Nowoczesny, prosty w obsłudze oczyszczacz powietrza Winix 2020EU idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, domu, biurze czy w sypialni. Pozbywa się kurzu, zarodków grzybów, pleśni, sierści i szkodliwych drobnoustrojów chorobotwórczych.

  Nowoczesny, prosty w obsłudze oczyszczacz powietrza Winix 2020EU idealnie sprawdzi się...

  Nowoczesny, prosty w obsłudze oczyszczacz powietrza Winix 2020EU idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, domu, biurze czy w sypialni. Pozbywa się kurzu, zarodków grzybów,...

  1 339,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Winix HR950 oczyszczacz powietrza
  Oczekiwanie na dostawę
  Winix HR950 oczyszczacz powietrza

  Winix HR950 to nowoczesnej, wysokiej klasy oczyszczacz powietrza przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Dzięki pięciu stopnio oczyszczania gwarantuje zminimalizowanie w otoczeniu właściciela pleśni, kurzu, smogu, zapachu dymu papierosowego.

  Winix HR950 to nowoczesnej, wysokiej klasy oczyszczacz powietrza przeznaczony do...

  Winix HR950 to nowoczesnej, wysokiej klasy oczyszczacz powietrza przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Dzięki pięciu stopnio oczyszczania gwarantuje...

  1 649,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Winix HR1000 oczyszczacz powietrza
  Oczekiwanie na dostawę
  Winix HR1000 oczyszczacz powietrza

  Nowoczesny, elegancki, łatwy i szybki w obsłudze oczyszczacz powietrza Winix HR100 wyposażony w funkcję Wi Fi. Sprawdza się najlepiej w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, gabinetach masażu czy w spa.

  Nowoczesny, elegancki, łatwy i szybki w obsłudze oczyszczacz powietrza Winix HR100...

  Nowoczesny, elegancki, łatwy i szybki w obsłudze oczyszczacz powietrza Winix HR100 wyposażony w funkcję Wi Fi. Sprawdza się najlepiej w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach,...

  1 779,00 zł
  Dodaj Wyświetl